LahmacunForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LahmacunForum

LahmacunForum Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://lahmacunforum.yetkin-forum.com/u29
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Aslan'ın Vieira'sı Topal

YazarMesaj
LaZDraGoNN
Moderatör
Moderatör
LaZDraGoNN

Erkek
Yer : Uzaydan...
Ruh Halim : Aslan'ın Vieira'sı Topal Stresligifoy2
Takımım : Aslan'ın Vieira'sı Topal Ankaragucumc9
Hangi Ülkedensiniz? : Aslan'ın Vieira'sı Topal Trkiyeps1

Karakter Sayfası
Altın Altın: 750
Uyarı Uyarı: 1
Sağlık:
Aslan'ın Vieira'sı Topal Left_bar_bleue95/100Aslan'ın Vieira'sı Topal Empty_bar_bleue  (95/100)

Aslan'ın Vieira'sı Topal Empty
MesajKonu: Aslan'ın Vieira'sı Topal   Aslan'ın Vieira'sı Topal EmptyPtsi Mayıs 26, 2008 12:14 am

Aslan'ın Vieira'sı Topal

Aslan´ın genç ön liberosu Mehmet Topal, Fransız yıldız Patrick Vieira´nın yolundan gittiğini söyledi.
21.5.2008

‘Oyun anlayışımız aynı’
Çanakkale Dardanelspor’dan transfer edildikten sonra Cim Bom’da forma şansı bulmakta zorlanan, ancak Linderoth’un sakatlanmasıyla, ikinci sezonunda yıldızı parlayan Mehmet Topal, Galatasaray TV’ye samimi açıklamalar yaptı. Küçüklüğünden beri Patrick Vieira ve Zinedine Zidane’a hayranlık duyduğunu belirten Topal, “Özellikle Vieira ile oyun anlayışımız aynı ve uzun bacaklarım nedeniyle ona benzetiliyorum. Bu da hoşuma gidiyor” diye konuştu.

‘Son damlasına kadar...’
Vıeıra gibi bir futbolcu olmak istediğini ve onu örnek aldığını da sözlerine ekleyen Mehmet Topal, şöyle devam etti: “Avrupa’nın en büyük kulüplerinden birinde forma giyiyorum. EURO 2008 de ayrıca bir vitrin. Ben de görev alıp, iyi performans ortaya koyarsam diğer Avrupa devlerinin dikkatini çekebilirim. Avrupa’da oynamak istiyorum. Ama bana 10 yıl daha burada kalmam söylenirse, terimin son damlasına kadar savaşa devam ederim.”

Aslan'ın Vieira'sı Topal
1 sayfadaki 1 sayfası