LahmacunForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LahmacunForum

LahmacunForum Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://lahmacunforum.yetkin-forum.com/u29
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kurallar (Herkes baksın!)

2 posters
YazarMesaj
PanicAttack
Admin
Admin
PanicAttack

Erkek
Yer : misin yemezmisin?
Lakap : Yok
Ruh Halim : Kurallar (Herkes baksın!) Hacker10
Takımım : Kurallar (Herkes baksın!) 1446
Hangi Ülkedensiniz? : Kurallar (Herkes baksın!) Trkiyeps1

Karakter Sayfası
Altın Altın: 1,860,000
Uyarı Uyarı: 0
Sağlık:
Kurallar (Herkes baksın!) Left_bar_bleue200/100Kurallar (Herkes baksın!) Empty_bar_bleue  (200/100)

Kurallar (Herkes baksın!) Empty
MesajKonu: Kurallar (Herkes baksın!)   Kurallar (Herkes baksın!) EmptyÇarş. Mayıs 14, 2008 9:58 am

Tehdit edici, küfürlü, müstehcen, kaba, nefret dolu yada gereksizmesajlar göndermek; din, dil, ırk, cinsiyet ayrımına yönelik ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı iletiler yazmak ve bu doğrultuda materyaller kullanmak kesinlikle yasaktır.

Yazacağınız hertürlü mesajdan yalnızca siz sorumlu sayılırsınız. Üyeler tarafındanyazılacak yasal olmayan bilgiler ve/veya paylaşımlardan Lahmacunforum site yöneticileri ve moderatörleri hiç bir sorumluluk üstlenmez.

Forum kurallarına uymayan mesajlar ayırımgözetilmeksizin silinir. Forumu kullanırken lütfen forum kurallarıdahilinde mesajlar yazmaya
çalışınız, aksi takdirde mesajlarınız hiçbir uyarıda bulunulmadan silinecektir

Forum kurallarına uymamakta ısrar eden üyelerin üyelikleri iptaledilir. IP numaraları yasaklanır. Gerekli yasal işlemler başlatılır

İmzanıza ayıp şeyler koymayınız.

Forum katılımcıları yeni bir konu başlığı açmadan önce o konununforumda mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Bunun için forumun arama özelliği kullanılabilir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açılamaz. Bu konuları yönetici,co-admin ve modlar kilitleme,silme veya ilgili kategoriye yönlendirme yetkisine sahiptir

Forum ortamına kişisel problemler, anlaşmazlıklar taşınamaz ve konu amacından saptırılamaz..

Forumunhiçbir bölümünde sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizdesatılan veya aracı olunan bir "ürünün" reklamını yapmanız, başkasitelerin reklamı olan içerikler yollamanız ve bunlar dışındaki tümticarî kaygı güden mesajlar yasaktır

Ahlaksız ve reklamamaçlı nick seçmeyiniz ve başkasının nickini kullanarak siteye girişyapmayınız. Aksi tespit edilen üyelikler uyarılmaksızın silinir.

İnfonuza ve imzanıza yok beni ara ben gerçek aşk istiyorum ve bunun gibi saçma şeyler yazmayınız

Bir tane konu açıp ya da başkası bir
konu açtığında onun altına sınırları zorlayacak şekilde durmadan copy
paste veya flood (durmadankonu açmak ya da mesaj göndermek) yapmayınız.

Sitedeki üyelikleri tehlikeye sokacak mesajlar göndermeyiniz.

Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazı yazmayınız.

Foruma bu son mesajım, bir daha bu foruma girmeyeceğim gibi mesajlargöndermeyiniz. Herkesin kendi iradesi vardır ve buraya girmek ya dagirmemek kendi tercihinizdir.

Site içerisinde kavga şeklinde tartışmak ve konulara gerginlik yaratacak olumsuz yanıtlar vermek yasaktır.

Forumda uzun süre cevap almamış konular otomatikman silinir.

Foruma açılan konuların başlığı içeriğini belli edecek şekildeolmalıdır. Yardım istiyorum, ?, Help, imdat gibi başlıklar yerineProgram arıyorum v.s. gibi başlıkları tercih ediniz.

1000 ,nci mesajım, 1852 inci mesajım, renklirüyalar, heyy kimse yok mu? Halay çekmek istiyorum, canım sıkılıyor,nerdesiniz ve benzeri konular açmak kesinlikle yasaktır. Açılan konularsilinir, açanlar ise bunu alışkanlık haline getirirse üyeliğikilitlenir..

Bir konu açıp ardından her yanıtlayana teşekkür ederim, sağol v.b. yazılar yazmak yasaktır

Konum neden silindi gibi sorular sorulması yasaktır

Forum kurallarının güncellenmesi veya yenilerinin eklenmesi hakkı forumyöneticilerinde saklıdır. Kurallar her zaman değiştirebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir. O zaman öyle bir yoktu diye itirazedilemez. Bu yüzden her fırsatta okunması gerekmektedir. Yeni kurallarıkabul etmeyenlerin üyeliklerinin iptalini talep etme hakları vardır.

Kullanıcı bilgileriniz arasına yazacağınız e-posta adresiniz aynızamanda "e-mail listemize" eklenir. E-mail alımını istediğiniz zamanprofilinizdeki ayarlardan kapatabilirsiniz.

Küfür etmek üyelere veya başka kişilere hariç yasak değildir.

Adminler Gerektiği Zamanlarda Site Yararı İçin Neden Belirtmeksizin Kullanıcı Kilitleyebilir.

Herhangi bir kuralın aksi bir düşünce içeren mesaj atmak yasaktir..

Alıntı yaparak boş mesaj atmak yasaktir..

Avatarınızda korkunç vb. şeyler olmayacak.

En son Baris28 tarafından Çarş. Mayıs 21, 2008 11:01 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
https://lahmacunforum.yetkin-forum.com
<BariScaNN>
Yeni Lahmacun
Yeni Lahmacun

Erkek
Yer : Uzaklardan...
Lakap : popkorn
Ruh Halim : Kurallar (Herkes baksın!) Manyak10
Takımım : Kurallar (Herkes baksın!) Trkiyeml1

Karakter Sayfası
Altın Altın: 950 Trilyon
Sağlık:
Kurallar (Herkes baksın!) Left_bar_bleue100/100Kurallar (Herkes baksın!) Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Kurallar (Herkes baksın!)   Kurallar (Herkes baksın!) EmptyÇarş. Mayıs 14, 2008 10:03 am

Thanx Barış cheers
http://supercp.turkforumpro.com
PanicAttack
Admin
Admin
PanicAttack

Erkek
Yer : misin yemezmisin?
Lakap : Yok
Ruh Halim : Kurallar (Herkes baksın!) Hacker10
Takımım : Kurallar (Herkes baksın!) 1446

Karakter Sayfası
Altın Altın: 1,860,000
Sağlık:
Kurallar (Herkes baksın!) Left_bar_bleue200/100Kurallar (Herkes baksın!) Empty_bar_bleue  (200/100)

MesajKonu: Geri: Kurallar (Herkes baksın!)   Kurallar (Herkes baksın!) EmptyPerş. Mayıs 15, 2008 10:20 pm

Tüm atılmış mesajları sildim ve konuyu kilitledim.Mesaj katliami olacak yakında.Sadece bakın.Ve uyun!
https://lahmacunforum.yetkin-forum.com

Kurallar (Herkes baksın!)
1 sayfadaki 1 sayfası